Polecam usługę konsultanta - genialana pomoc!
 
Data dodania: 15 Czerwiec 2016
Dodane przez: Paweł
Zwykle organizowałem transport do klienta sam, bo zatrudnienie pracownika to duży koszt. Dlatego nie miałem czasu na wyszukiwania i porównanie najlepszych ofert. Okazało się, że można sporo zaoszczędzić – nie tylko na transporcie Polecam.
 
Data dodania: 14 Czerwiec 2016
Dodane przez: Damian Zalewski
Wynajmowałem biuro. Świetne warunki, profesjonalna obsługa. Polecam
Tomasz
 
Data dodania: 09 Czerwiec 2016
Dodane przez: Tomasz
Bardzo profesjonalne i innowacyjne usługi. Szczerze mówiąc nie zdawałam sobie sprawy, że funkcjonują firmy, które dają takie możliwości. Mogłam założyć oddział firmy praktycznie bez wynajmowania lokalu, zatrudniania pracownika i fizycznej obecności. Korzystam z tego i naprawdę działa!

Dorota Stec
 
Data dodania: 09 Czerwiec 2016
Dodane przez: Dorota
Mam małą produkcję. Kiedy pojawiła się możliwość zaprezentowania się na targach miałem wątpliwośći, bo nie mam odpowiednich pracowników... Dotarłem z polecenia do firmy Cubi, zapewnili organizację i obsługę anglojęzyczną stanowiska wystawienniczego. Pojawiły się zagraniczne zamówienia. Zachęcam do skorzystania.
Jerzy Adamiuk
 
Data dodania: 09 Czerwiec 2016
Dodane przez: Jerzy Adamiuk
Mieszkam za granicą. Dzięki usługom tej firmy mogłam i nadal mogę realizować swoje długo odkładane plany założenia firmy w Polsce. Zarejestrowali dla mnie firmę, udostępnili adres pod siedzibę i biuro, załatwiają sprawy organizacyjne, a przedstawiciel spotyka się z klientami w razie potrzeby- w biurze, które też udostępniają w ofercie, całą resztę mogę kontrolować zdalnie.
 
Data dodania: 13 Marzec 2016
Dodane przez: Anna Słomka

<< pierwsza poprzednia 1 następna ostatnia >>

Strona 1 z 1


Dodaj opinię
* fields are mandatory.
Imię:*
E-mail:*
Kod antyspamowy:
Przepisz kod:*
Wpisz opinię poniżej::*

Dlaczego warto?

Twoje największe korzyści

czas

Czas

Koncentrujesz się tylko na swoich obowiązkach zawodowych, zarządzaniu firmą. Nie spędzasz godzin na poszukiwaniu odpowiedniej wiedzy w Internecie. „Kto pracuje cały dzień, ten nie ma czasu na zarabianie pieniędzy.” John Rockefeller

pieniadze

Pieniądze

Zminimalizowanie kosztów związanych z utrzymaniem pracownika i lokalu. Optymalizacja rozwiązań logistycznych i transportowych. Optymalizacja kosztów i rentowności poprzez podejmowanie racjonalnych rozwiązań biznesowych.

profesjonalizm

Profesjonalizm

Usługi doświadczonego i wykfalifikowanego personelu: managerowie, ekonomiści, logistycy, eksperci i praktycy biznesowi oraz personel asystencki prezentujący najwyższe standardy pracy. Adres i biuro dla Twojej firmy.

zasieg

Rozwój

Kolejna lokalizacja dla Twojej działalności, bez konieczności ponoszenia dużych kosztów. Realizacjia planów biznesowych pomimo barier. Wiedza, wsparcie, nowe kontakty, przedstawiciel, targi, promocja, szerszy zasięg, profesjonalny wizerunek.

elastycznosc

Elastyczność

Dostosowujemy usługi do Twoich potrzeb. Usługi są dostępne bez względu gdzie się znajdujesz. Brak długoterminowych umów. Miesięczny okres wypowiedzenia. Możliwość zawarcia umowy korespondencyjnie

bezpieczenstwo

Bezpieczeństwo i poufność

Bieżące raporty dotyczące wykonania usługi. Polisa OC,  która gwarantuje właściwy sposób wykonywania naszych obowiązków. Klauzula o poufności, bez względu na rodzaj umowy jaką zawieramy.

Formularz kontaktowy

Masz pytania? Chcesz dowiedzieć się więcej lub nawiązać współpracę? Zapraszamy do kontaktu

Powered by ChronoForms - ChronoEngine.com

Adres: 

ul. Bernardyńska 11, 35-069 Rzeszów

telefon: +48 730 019 884

e-mail: kontakt@cubimultioffice.pl

NIP: 5170106941

REGON: 691798528